Zaměřeno na budoucnost

Chceš se ve škole učit věci, které byly moderní před 10 lety? Ne? To je dobře – ani my nechceme učit zastaralou teorii a praxi. Právě proto neustále upravujeme učební plány a otevíráme nové obory. A snažíme se do školy přinášet neustále nové technologie – podívej se na pár z nich.

Video a audio technologie

Profesionální učebna s opravdovou „zelenou stěnou“. Naučíš se tak video techniky, o kterých si na jiných školách můžou nechat jen zdát! A nezapomínáme ani na profesionální audio učebnu. Prostě vše, co potřebuješ k vytvoření super videí.

Elektrický trabant

Bakeliťák s elektromotorem – prostě dokonalé bezúdržbové auto! Vytvořili jej naši studenti a opravdu je plně funkční. Chceš postavit něco podobného nebo máš ještě na víc?

Solární panely

Jak se nejlépe učit o výdobytcích moderních technologií? Přece přímo na nich! A solární panely jsou jednou z těchto technologií, kde opravdu zjistíš, jak a proč fungují. Všechno si vyzkoušíš na vlastní kůži.

Moderní PC učebny

Informatika se učí v moderních učebnách a na moderních a funkčních sítích. Do modernizace počítačů investujeme nemalé peníze a ty jsou pak rychlé a funkční a nebudeš tak zbytečně ztrácet čas čekáním, než se načte Windows nebo otevře World.

Inteligentní dům

Na první pohled tento dům nemusí vypadat nic moc – je to ale dokonalá učební pomůcka pro vyzkoušení si všech „chytrých“ zařízení. Internet věcí hýbe světem a v této učebně můžeš hýbat internetem věcí!

A je toho mnohem víc.

Přijď se podívat na Den otevřených dveří.