VOŠ a SPŠE Plzeň ti může nabídnout víc, než si myslíš!

Přijď se o tom přesvědčit na Den otevřených dveří!

Máme skvělé školní zázemí

Máme spoustu vychytávek pro všechny obory – moderní počítače, solární panely, drony, studentskou formuli, model chytré domácnosti, elektrického trabanta a mnoho dalšího. A všechno se používá při výuce.

Všechny obory průběžně vylepšujeme

Ať už chceš jít studovat Dopravu, Marketing, Informační technologie nebo Elektrotechniku, veř, že se budeš vždy učit aktuální informace a procesy. Protože je studium hlavně o praxi, jinak to ani nejde. A to je velká výhoda VOŠ, protože se nebudeš učit zastaralé postupy.

Skutečně individuální přístup

Na naší škole se nestaneš jen číslem. Ať už budeš potřebovat pomoct v jakémkoliv předmětu nebo si potřebovat něco vyřídit na studijním oddělení, vždy tu budeme přímo pro tebe. Přijď se přesvědčít na Den otevřených dveří ať víš, že jen neplácáme do větru!

Spolupracujeme s lídry v oboru

ZAUJALI JSME TĚ?
Těšíme se na tebe!

Co všechno tě čeká, když přijdeš?

Jednotlivé obory budou mít každý svou vlastní expozici, kde se ti budou věnovat studenti i učitelé konkrétního oboru. Odpoví ti bez vytáček úplně na všechno – od příjímaček, přes průběh studia až po možnosti uplatnění!

Proč se registrovat?

Díky tvojí registraci se na tvou návštěvu můžeme skvěle připravit. Budeme vědět, o jaký obor se zajímáš a díky tomu se dozvíš jen ty informace, které jsou pro tebe relevantní.

Navíc budeme vědět, kolik návštěvníků přijde – nikde nebudou fronty, všem zajistíme skvělý servis a připravíme materiály, naplánujeme program a podobně. Před DOD ti ještě pošleme všechny informace emailem, a třeba přihodíme i nějaký bonus!

Kdy? 22. 3. 2022 od 15 do 17 hodin

Kde? V Plzni, Koterovská 828/85

    Tvoje jméno

    Tvůj Email

    Jaký obor tě nejvíce zajímá?

    *Vyplněním těchto osobních údajů a dokončením formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů. Vaše jméno, příjmení a email jsou potřebné pro úspěšnou registraci a zaslání doplňujících informací ke dni otevřených dveří. Tyto osobní údaje nejsou předávány třetím stranám a budou zpracovány pouze po dobu nutnou k pořádání této akce. V případě, že budete souhlasit se zasíláním novinek na email, budeme Vaše osobní údaje zpracovávat ještě 3 roky po udělení tohoto souhlasu. Souhlas můžete kdykoliv odvolat emailem. Pro více informací se můžete obrátit na gdpr@spseplzen.cz.